Quarantaineregels scholen onhoudbaar

Lege klas

Persbericht

Oudervereniging ROV: Quarantaineregels scholen onhoudbaar 

De huidige quarantaineregels voor scholen zijn onhoudbaar en moeten snel op de schop. Dat stelt Gerdien Lassche van de Reformatorische Oudervereniging ROV.

Gerdien Lassche: ‘Het is met zoveel besmettingen niet meer vol te houden dat er op een klas met 30 kinderen waar er 3 leerlingen ziek zijn er 27 kinderen thuis in quarantaine zitten. Dit heeft opnieuw grote gevolgen voor het sociale en psychische welzijn van kinderen en de leerachterstanden. Wij roepen als ROV daarom het OMT en de minister op om de quarantaineregel voor scholen los te laten, zodat scholen niet veel klassen thuis hebben zitten of zelfs hun deuren moeten sluiten.’ 

Heb je klachten of ben je ziek, laat je testen en blijf je thuis! Dat is de enige maatregel die de ROV (Reformatorische Oudervereniging) graag gehanteerd ziet worden binnen de scholen. 


Einde persbericht